O mnie

Janusz Tomzik – Rekomendowany Glazurnik, członek Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy, specjalista z zakresu: glazurnictwa, płytkarstwa, hydroizolacji, wykończenia wnętrz. Uczestnik wielu branżowych szkoleń, bloger, autor artykułów branży płytkarskiej. Założyciel grupy dyskusyjnej Glazurnik Polska Grupa (Facebook)

https://www.facebook.com/groups/GrupaGlazurnikPolska/

Glazurnictwem zajmuję się od 2005 roku. Wcześniej przez wiele lat zdobywałem swe umiejętności w szeroko pojętej wykończeniówce i budowlance, w końcu jednak postawiłem na specjalizację. Kontynuuję rodzinne tradycje rzemiosła.

Wieloletnie doświadczenie w zawodzie glazurnik, oraz naturalne zdolności analizy w znaczącym stopniu rozwinęły mnie zarówno z zakresu praktyki jak i teorii. W swobodny sposób potrafię przewidywać nie tylko swój zakres prac, ale i kolejne etapy wykończenia, co okazuje się niezwykle pomocnym w przypadku wszelkich realizacji. Jako jeden z niewielu na rynku z powodzeniem wprowadzam innowacje, czyniąc łazienki praktycznymi i nowoczesnymi. Zdarza mi się modyfikować wizje projektantów, którzy, ku mojemu ubolewaniu, bardzo często planują wnętrza w oderwaniu od wiedzy praktycznej.

Współpracuje z czołowymi producentami ceramiki i chemii budowlanej. Lata praktyki pozwalają mi dobierać najlepsze i najkorzystniejsze materiały.

Nie boję się wyzwań, a wręcz to one są motorem moich działań. Chętnie podejmuję współpracę z architektami, projektantami wnętrz, z osobami o niesztampowych pomysłach. Na swoim koncie mam realizacje wielu skomplikowanych projektów.

Usługi glazurnicze kieruję głównie do klientów indywidualnych oraz wszelkich inwestorów ceniących sobie przede wszystkim jakość wykonanej pracy. Jeśli chcesz mieć pewność, że twoja łazienka, twoje wnętrze lub twój taras będą zrobione zgodnie ze sztuką – zgłoś się do mnie. Serdecznie zapraszam!